20 травня 2019 року на базі закладу дошкільної освіти №30 відбувся ІІ тур спортивних змагань "Крок до Олімпу" серед садочків міста.

Наша спортивна дружня команда одержала перемогу, зайнявши перше місце!

Дякуємо нашим маленьким спортсменам та їх батькам за перемогу!

4 квітня 2019 року в яслах-садку пройшла акція по збору макулатури в рамках екологічного місячника "Чиста планета. Чисте місто.". Було зібрано 931 кг макулатури на суму 2048 грн.

З 25.03.19-29.03.19 у садку пройшов Тиждень театральної діяльності.

1 Березня, у Всесвітній день котиків, наш дитячий садок приєднався до Всеукраїнського заняття доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".

З 18 лютого по 22 лютого 2019 року у херсонському яслах-садку №11 пройшов Тиждень української мови "Дзвенить струмочком рідна мова".

18.10.18 вихованці ясел-садка брали активну участь у міському конкурсі "Крок до зірок" у номінації "Оригінальний жанр". Діти показали модний показ - дефіле, де продемонстрували одяг, створений руками батьків.

19.10.18 у номінації "Зіркова родина" з інтерактивним уроком з англійської мови виступили Марія Субота з мамою Веронікою та отримали диплом за креативність.

12.10.18 дитячий садок відзначав День козацтва, День захисника Вітчизни та Покрови.

Проведено музично-спортивну розвагу для старших дошкільників та їх батьків "Посвята в козачата".

Колектив працівників я/с №11 щиро дякує всім батькам та діткам за активну участь у благодійному ярмарку, за вашу підтримку та щире та добре серце.

Усі виручені кошти (12 830 з урахуванням відсотків банку) перераховано на лікування маленької дитини - Клименко Богдана (ДЦП). Ми усі сподіваємось на одужання хлопчика.

Другий тиждень Вересня у нашому садочку був різнокольоровим.

13.09.18 в ході місячника "Увага! Діти на дорозі!" до нашого закладу завітали представники управління патрульної поліції Херсонської області.

12.09.18 у нашому садку пройшла акція по збору макулатури, як завершальний етап соціально-екологічного проекту "Культура сортування сміття", "Виховання культури поводження з відходами в учасників освітнього процесу".

На виручені кошти на території садка планується встановити екологічні знаки.

3.09.18 наш садочок святкував День Знань!