Попова Тетяна Миколаївна - старша медична сестра;
Степаненко Олена Олександрівна - дієтсестра;
Ініхова Ганна Вікторівна - психолог;
Павлусь Крістіна Юріївна - вихователь;
Козловська Марина Володимирівна - помічник вихователя;
Кіхтан Тетяна Олександрівна - діловод;
Джусан Олена Анатоліївна - музичний керівник;
Ільяна Марина Валентинівна - музичний керівник;
Сметаніна Людмила Валентинівна - керівник ритміки, хореограф (платні послуги).
Діденко Інна Миколаїівна - завгосп;
Александровська Юлія Василівна - шеф-кухар;
Куренкова Наталя Миколаївна - комірник;
Вершина Галина Степанівна - кухар;
Журавльова Ольга Миколаївна - кухар;
Щербина Олена Віталіївна - кухар;
Муравська Світлана Вікторівна - праля;
Міщірякова Яна Володимирівна - праля;
Родінова Тетяна Вікторівна - кастелянка;
Прокопенко Алла Дмитрівна - прибиральниця службових приміщень;
Хандій Олександр Вікторович - робітник по обслуговуванню будівлі;
Бахров Дмитро Васильович - сторож;
Бихалов Ігор Юрійович - сторож;
Фітісов Михайло Олексійович - сторож.
І МОЛОДША №1
Вихователі:
Корсакова Валентина Сергіївна
Шот Олена Ігорівна
Помічник вихователя:
Коваленко Світлана Миколаївна
I МОЛОДША ГРУПА №2
Вихователь:
Островська Ольга Петрівна
Помічник вихователя:
Телетьєн Людмила Василівна
ІІ МОЛОДША ГРУПА №1
Вихователі:
Міллєр Яніна Володимирівна
Колосова Ірина Анатоліївна
Помічник вихователя:
Горбачова Галина Григорівна
ІІ МОЛОДША ГРУПА №2
Вихователь:
Кирлась Тетяна Володимирівна
Помічник вихователя:
Голівець Вікторія Борисівна
СЕРЕДНЯ ГРУПА №1
Вихователь:
Носова Вікторія Володимирівна
Тарновська Наталія Дмитрівна
Помічник вихователя:
Марухненко Тетяна Анатоліївна
СЕРЕДНЯ ГРУПА №2
Вихователь:
Кисельова Марина Василівна
Помічник вихователя:
Смирнова Валентина Василівна
СЕРЕДНЯ ГРУПА №3
Вихователі:
Попович Інна Миколаївна
Кабанова Тетяна Григорівна
Помічник вихователя:
Зикіна Тетяна Леонідівна
СТАРША ГРУПА №1
Вихователі:
Олійник Ірина Василівна
Помічник вихователя:
Слівінська Наталія Володимирівна
СТАРША ГРУПА №2
Вихователь:
Діденко Ірина Юріївна
Манілова Оксана Володимирівна
Помічник вихователя:
Довга Лариса Вікторівна
СТАРША ГРУПА №3
Вихователь:
Павлусь Ольга Валеріївна
Турчина Інна Григорівна
Помічник вихователя:
Євсєєва Валентина Євгеніївна
СЕРЕДНЯ ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА
Вихователі:
Партишева Людмила Вікторівна
Бахрова Олена Миколаївна
Логопед:
Євгоровська Ірина Геннадіївна
Помічник вихователя:
Башмакова Людмила Миколаївна
СТАРША ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА №1
Вихователь:
Класс Валентина Валентинівна
Логопед:
Гатілова Тетяна Миколаївна
Помічник вихователя:
Бєлова Олена Аркадіївна
СТАРША ЛОГОПЕДИЧНА ГРУПА №2
Вихователі:
Срібна Світлана Анатоліївна
Кулаєва Наталія Олександрівна
Логопед:
Смольянова Олена Миколаївна
Помічник вихователя:
Педина Валентина Василівна